Генератор для дому – важливе джерело безперебійного живлення

Генератор для дому - важливе джерело безперебійного живлення

Розраховувати на державу, яка може нас порадувати якісним електропостачанням, без стрибків напружень і перебоїв, не варто. Як у таких умовах визначитися тим розпещеним людям, які в період технічного прогресу без електроенергії просто не можуть навіть кроку ступити. Вихід завжди є – це створення автономного електропостачання свого житла, використовуючи генератор, який здатний бути аварійним джерелом енергії. Давайте розберемося, як здійснити правильний вибір цієї диво техніки.

Якщо ви задумалися, на якому генераторі зупинити свій вибір, то необхідно спочатку визначитися, на якому виді палива він повинен функціювати. Особливості і багато технічних параметрів генератора будуть залежати саме від цього. Для електропостачання господарі застосовують дизельні, бензинові та газові генератори. Серед власників приватних помешкань останнім часом набирають все більше поширення газові генератори. Потужність такої установки варіюється від 0.8 до 24 кВт і дає можливість гнучко підійти до вибору і придбання устаткування, що задовольняє необхідним потребам.

Вибрати й купити газовий генератор можна в спеціалізованому інтернет-магазині. Необхідно звертати увагу при виборі генератора на потужність, мобільність, гучність, тривалість, вартість та деякі інші характеристики. Постійним успіхом користуються генератори на газі, які виготовляються компаніями: Kohler, Reg, Gazlux, Greenpower, Honda тощо.

Більш широке поширення набули генератори, що працюють на бензині та дизпаливі, так як відсутня необхідність в підключенні їх до магістральної системи газопостачання. Бензиновий генератор, безумовно, відмінно впорається з невеликими навантаженнями, якщо ваш будинок не обладнаний широким переліком різних електроприладів. Як правило, подібні генератори компактні, мають невисоку вартість і невелику вагу. Рівень шуму бензинових генераторів невеликий, зате в експлуатації дорогі із-за високої ціни на бензин. Бензиновий генератор також буде найкращим вибором, якщо розмова йде про використання його, як резервного джерела електрики. Витративши мінімум коштів на придбання бензинового генератора невеликої потужності, буде не так образливо, якщо протягом року вам доведеться скористатися ним лічені рази.

Здійснюючи підбір генератора, слід визначитися, яке джерело електроенергії необхідне — постійне чи тимчасове. У тому випадку, якщо ваш будинок оснащений великою кількістю електроприладів і вам необхідно постійне отримання електроенергії, то оптимальним варіантом буде дизельний генератор, який в основному пристосований для безперервної роботи, ніж на бензині. Дизельні генератори коштують чималу суму, у них висока шумність роботи і, як правило, їм необхідно окреме приміщення. І хоч кажуть, що вони важко працюють на солярці при негативних температурах, але є моделі стаціонарних агрегатів захищених спеціальним кожухом і холод їм не перешкода.

Дизельний генератор електроенергії.

В домашніх умовах найкращим варіантом буде мобільний і компактний генератор електроенергії, який з легкістю можна переносити по всій території, навіть для виконання різних господарських робіт.

На підставі вищесказаного, купуючи генератор, необхідно визначитися з метою його використання, прикиньте потрібну потужність і виберіть доступне паливо для вашого агрегату.

Далі порада про ондулін – переваги, відгуки тощо.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *