Керамічна плитка — загальні характеристики

Плитка керамічна - загальні характеристики

Вже довгі роки керамічна плитка користується величезною популярністю. Вона має масу переваг, якими не володіють інші будівельні матеріали. Плитка дуже красива, зручна у використанні, і якщо за нею правильно доглядати, то вона може прослужити багато десятків років. Її застосовують при оздоблювальних роботах у ванних приміщеннях, в кухнях тощо.

Так як вона по мінімуму здатна вбирати в себе вологу, так і при намоканні зберігає свій природний зовнішній вигляд. Але бувають такі випадки, коли покупці задоволені своїм придбанням. Найчастіше це відбувається із-за поспішного вибору продукції або вибору недобросовісної компанії. Тому на репутацію виробника потрібно звертати увагу в першу чергу.

Важливо також врахувати той фактор, що кожний вид плитки має своє призначення, а це значить, що плитку для ванної кімнати не можна використовувати для кухні і навпаки. Адже плитка для різних призначень має різні властивості. Одна володіє більшою міцністю і надійністю, так як це просто необхідно при її використанні, а інша вже меншою, так як це не настільки важливо в її застосуванні.

Існують також певні необхідні параметри для керамічної плити, вони, в свою чергу, визначаються по ДЕСТ.

Перший важливий параметр – це, на скільки сильно плитка здатна поглинати в себе воду. Чим нижче рівень поглинання, тим міцніша сама плитка. І природно навпаки. Якщо плитка призначена для житлового приміщення, а саме для ванних кімнат або для кухні, то це питання не настільки важливе. А ось якщо ж для басейнів, то дуже важливо звернути на це увагу. Адже в цьому випадку, вода постійно стикається з плиткою. І при такому частому контакті буде важливо врахувати, щоб плитка залишалася цілою і неушкодженою.

Наступний параметр – це морозостійкість. Він повністю залежить від першого параметра. Плитка, що має більшу пористість, не здатна витримувати сильний мороз. Тому, для вулиць або басейнів, які так само знаходяться на вулиці в зимовий період, необхідно вибирати плитку з найменшою пористістю.

Третій параметр зовсім не обов’язковий. Відповідає він за стійкість. Багатьом важливо, щоб керамічна плитка була абсолютно безпечна, щоб перебуваючи на ній, відчувати себе комфортно, і не було ніякого ризику посковзнутися.

Є ще один параметр, який визначає зносостійкість. Важливо, щоб при постійному впливі води, плитка була в ідеальному стані і не мала можливості швидко псуватися.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *