Марки газових котлів

Марки та види газових котлів - харакиеристики.

Сегмент ринку котельного обладнання дивує різноманітністю представлених моделей від вітчизняних до зарубіжних виробників настінних газових котлів, продукція яких відрізняється різними експлуатаційними характеристиками, якістю, і природно, цінами. При виборі опалювального пристрою для свого будинку бажано ретельно вивчити марки газових котлів, їх технічні характеристики – це допоможе в подальшому зробити правильний вибір.

Давайте неупереджено розглянемо найбільш популярні марки котлів.

Котли BAXI

Виготовленні в Італії настінні газові котли “BAXI” мвідрізняються особливою економічністю та зручністю використання. Застосування стаціонарних або підлогових котлів “BAXI” – ідеальний варіант для країн, що мають різкий континентальний клімат. Автоматична система самообслуговування, якою оснащені котли, дає можливість попередити будь-які відхилення від заданих параметрів.

У широкому асортименті представлені настінні зразки, вартість яких обумовлена робочою потужністю опалювального пристрою. Електронна модуляція полум’я, наявність регуляторів температури та тиску, вбудована електроніка дозволила газовим котлам “BAXI” займати першочергове місце на ринку опалювального обладнання. Використання цієї марки котлів можливо для опалення приміщень будь-якої площі.

Котли PROTHERM

Опалювальні котли “PROTHERM” від чеського виробника широко представлені двоконтурними і одноконтурними моделями, виготовленими в настінному і підлоговому варіанті. Мінімальні втрати тепла, складний теплообмінник забезпечують високий ККД ( близько 92%).

Газові котли “PROTHERM” відрізняються безшумною роботою, вони мають систему кліматичного контролю і модуляцію потужності, за нормальним забезпеченням приміщення теплом і гарячою водою стежить вбудований мікропроцесор. Продукція орієнтована на широкого споживача і придатна для опалення двоповерхових будинків, котеджів, дачних будиночків, квартир.

Котли NAVIEN

Газові опалювальні прилади “NAVIEN” виготовляються в Японії або Кореї, оснащені численними функціями, вони пристосовані до експлуатації в суворих кліматичних умовах, можуть працювати в умовах низького тиску води та газу.

Перевитрата газу попереджена наявністю датчика тиску повітря. Своєю популярністю котли “NAVIEN” зобов’язані економічності і зручності експлуатації. Використовувати котли “NAVIEN” можливо як у приватних, так і в багатоквартирних будинках.

Котли DAEWOO

До лінійки недорогих якісних опалювальних газових приладів можна віднести продукт компанії “DAEWOO”. Споживача приваблює ергономічний дизайн, компактність. Використовувати опалювальний пристрій можна в умовах квартири для гарячого водопостачання та опалення, він не потребує особливого приміщення для установки і наявності димової труби.

Котли BERETTA

Газові котли “BERETTA” відрізняються наявністю повітрозабірної камери, яка допомагає уникнути накопичення конденсату, наявністю колектора, який позбавляє від загрози від утворення бурульок і появи на димохідній трубі паморозі. Котел “BERETTA” може працювати на зрідженому і на природному газі, він оснащений пристроєм автоматичного розпалювання полум’я.

Котли VAILLANT

Вироблені в Німеччині газові опалювальні котли “VAILLANT” належать до генераторів тепла третього покоління. Вони оснащені рідкокристалічним дисплеєм, що забеспечує максимально комфортну експлуатацію пристрою та налаштування його параметрів.

Наявність вбудованої системи безпеки і дотримання технологічного процесу при виготовленні, робить котли абсолютно безпечними в умовах експлуатації в житлових будинках або квартирах.

Котли ARISTON

Виготовлені в Італії газові опалювальні котли “АРІСТОН” володіють високими якісними характеристиками і надійністю. Вони добре пристосовані до умов експлуатації в Україні, де спостерігаються перепади тиску газу. Відмінною особливістю котлів “АРІСТОН” є наявність двох вбудованих теплообмінників, які забезпечують високу ефективність роботи і якісну тепловіддачу.

Установка котла максимально проста, для роботи пристрою необхідно тільки його підключення до системи газопостачання, в іншому він цілком підготовлений до експлуатації. Приємним для споживача моментом є і невисока ціна опалювальних котлів “ARISTON”.

Котли Галант

Що стосується неупередженого огляду марок електричних опалювальних котлів, то в першу чергу слід відзначити котли “Галант”, що відрізняються своєю надійністю, безпекою (не мають відкритого полум’я) і екологічністю. Їх можна експлуатувати в умовах багатоквартирного будинку. Установка котла не потребує наявності димової труби.

Однак, популярність електричних опалювальних приладів “Галант” значно нижче тієї, яку мають настінні газові котли опалення. Причина – великі витрати на електроенергію. Спроби виробника оптимізувати витрати шляхом підвищення ККД поки що не мають успіху, витрати на енергоносій виявляються більш істотним аргументом, ніж всі переваги електричних опалювальних котлів. На сьогоднішній день практичні люди віддають перевагу газовим котлам опалення.

Джерело: https://uk.sifon.in.ua/remont-kolonki.html


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *