Насоси для поливання городу

Насоси для поливу городу на дачі

Більшість власників дач або заміських будинків можуть похвалитися власним садом або городом. Адже обробка городу справа нелегка, так і полив ґрунту часто дається насилу з певних причин.  Садівники-любителі воліють забезпечити собі автоматичний полив і використовують для цього різні насоси.

Можливо хтось думає, що дачники вирощують сільськогосподарську продукцію тільки з метою економії. Але більшість з них отримують задоволення від вживання в їжу продуктів, вирощених своїми руками. Адже в даному випадку можна бути впевненим в тому, що вони не містять шкідливих нітратів. Для отримання екологічно чистих плодів дуже важливо, яка вода використовується для їх поливу.

Насоси поділяються на види в залежності від призначення води і її використання на присадибній ділянці. Для поливу городу і для постачання всього будинку водою потрібні різні типи насосів. При цьому має значення і площа присадибної ділянки, адже від неї залежить обсяг витраченої для поливу води. В залежності від типу і потужності ціна поливального насоса варіює від 800 до 2000 грн.

Існує три типи насосів, які підійдуть для дачної ділянки:

Вібраційні насоси, які використовуються для підйому води з відкритих водойм (озер, річок), колодязів і резервуарів. Такий тип обладнання здатний забезпечити заміський будинок або дачу водою для побутових потреб, так і для поливу городу.

Занурювальні насоси можуть забезпечити підйом води з глибинних джерел, що не можуть осилити інші види установок. Це обладнання також може забезпечити заміський будинок необхідною кількістю води для господарських потреб та поливу.

Глибинні насоси використовуються у випадку, коли на ділянці є глибинна свердловина. Такі насоси встановлюються виключно фахівцями з використанням спеціальних технічних засобів.

Іноді джерело води розташоване на певній відстані від ділянки, де необхідно провести полив. У таких випадках забезпечити ділянку водою для поливу можна за допомогою поверхневого насоса.

Вибір насоса для поливу городу здійснюється з урахуванням особливостей водопостачання на тій чи іншій присадибній ділянці.

Пропоную почитати про повітряне опалення дачного будинку.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *