Як обшивають балкон сайдингом?

Обшивка балкона сайдингом

Відмінним способом поліпшити зовнішній вигляд свого балкона і при цьому отримати його надійну теплоізоляцію є обшивка сайдингом. Багато господарів квартир віддають перевагу цьому виду облицювання також враховуючи її гарні експлуатаційні характеристики і цілком доступну вартість.

Привабливим моментом для споживача також надається можливість придбання сайдінга в численних спеціалізованих магазинах, де продукт представлений в широкому асортименті по фактурі і за кольоровим рішенням. Вибрати належний варіант виявиться досить легким завданням. Матеріал дивно легко монтується, обшивка балкона сайдингом не передбачає виконання яких-небудь підготовчих робіт.

Облицювальний матеріал має добрі декоративні якості, він здатний надати балкону естетичний і привабливий вигляд. Позитивним моментом є також тривалий термін експлуатації матеріалу, він становить 20-30 років, причому декоративні властивості матеріалу протягом цього періоду не будуть погіршуватися.

Догляд за сайдингом гранично простий, він полягає в періодичному митті поверхні звичайною водою за допомогою щітки. Виконана з вінілового сайдинга обшивка балкона, в своїй легкості, не призведе до обваження конструкції балкона.

Що стосується вибору матеріалу, то фахівці рекомендують для обшивки балкона сайдингом використовувати вініловий сайдинг, представлений в широкій колірній гамі, екологічний, не схильний до випаровування шкідливих для людини речовин, стійкий від впливу високих температур, не схильний до займання. Обшивати сайдингом можна як зовнішні , так і внутрішні стіни балкона. Виконувати монтаж сайдинга можна влітку і взимку, при будь-яких температурах.

У разі, якщо якість стін на балконі незадовільна, то необхідно попередньо зробити обрешітку, використавши для цього дерев’яні рейки або металевий профіль. Такий каркас дозволить зробити стіни рівними, а також надійно зафіксує при цьому облицювальний матеріал. При рівній поверхні стін встановлювати обрешітку не обов’язково.

Перед виконанням монтажних робіт по укладанню профілів проводиться теплоізоляція стін, для чого можна використовувати мінераловатні утеплювачі або пінополістирол і волого-захисну плівку. Потім виконується укладка профілів, призначених для зміцнення сайдинга.

Для додання сайдинговим панелям потрібного розміру можна скористатися ножицями або ножівкою по металу. Монтаж панелей починають знизу, при цьому за допомогою саморізів закріплюють верхню частину, нижню слід просто вставити в спеціальну смугу попередньої панелі.

Процес обшивки балкона сайдингом особливої складності не представляє, основними його етапами є:

  • збірка решетування;
  • укладання теплоізоляційних і гідроізоляційних матеріалів;
  • збірка кутів і стартових панелей;
  • монтаж панелей сайдинга.

Наступна порада буде про те, як вибрати лак для паркету.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *