Ондулін — переваги, відгуки, ціна, розміри

Ондулін — переваги, відгуки, ціна, розміри.

Перш ніж купувати матеріал для покрівлі, будь-який забудовник спочатку порахує, скільки потрібно матеріалу і яка буде його цінова вартість. Якщо дивитися з точки зору економічної вигоди, то можна використовувати в якості покриття для даху ондулін.

Цей матеріал відрізняється міцністю і довговічністю, має гарантію на водонепроникність 15 років. Він є екологічно чистим матеріалом, що дозволяє використовувати його для покрівлі житлових будинків.

Ондулін випускається довжиною 2000 мм і шириною 950 мм, товщина аркуша 2,4 мм, а висота хвилі 36 мм. Такий аркуш важить всього 6 кг. Якщо подобається андуліновий дах, то ціна сподобається ще більше. Вартість нового аркуша близько 10 доларів, що значно дешевше інших покрівельних матеріалів.

Завдяки зручному розміру і невеликій вазі аркуша, виконувати роботи з монтажу покриття покрівлі не складно. Для покриття даху ондуліном не потрібно особливих навичок, але деякі знання та інструменти звичайно знадобляться. Якщо є у наявності молоток і ножівка, а також інструкція для кріплення ондулінових аркушів, то цілком можна впоратися з цим самостійно.

Ондулін — переваги, відгуки, ціна, розміри

Це легкий покрівельний матеріал, тому його можна використовувати для ремонту старого шиферного або іншого покриття, просто укладаючи листи поверх нього. Якщо є бажання повністю зашити і утеплити балкон у своїй квартирі, то андулін, буде хорошим варіантом для його покриття. Він і сам легкий і не вимагає посиленого важкої основи, що не буде обтяжувати конструкцію балкона.

Відгуки споживачів про цей покрівельний матеріал різні, але слід зазначити, що при правильно виконаному монтажі і гарній підготовці основи під ондулінові аркуші, дах буде служити довго і виправдає всі витрати. Тим більше, що не такий вже й дорогий андуліновий дах – ціна на матеріал доступна навіть не багатим забудовникам. Деякі скаржаться на швидке вигоряння ондуліна, але вигорає найбільше зелений і червоний, а ось коричневий практично не змінює кольору за весь термін служби.

Так що перед покупкою покрівельного матеріалу, що б зробити остаточний вибір, слід попитати у знайомих або пошукати відгуки про нього в Інтернеті.

Далі порада про те, який клей для плитки вибрати краще?


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *