Як вивести плями від фарби на тканині?

Як вивести плями від фарби на тканині?

Будь які будівельні та ремонтні роботи, як правило, не можуть обійтися без застосування лако-фарбових виробів. Цей матеріал може бути виготовлений на різних засадах, але незалежно від них, сліди на одязі від будь-якої фарби не можуть бути змиті за допомогою звичайного прання.

Тому нас цікавить, як вивести фарбу з тканини?

Так, перед процедурою прання білизни або одягу з подібним типом забруднення, плями повинні бути оброблені (причому краще це зробити відразу після забруднення). В іншому випадку, відклавши «до кращих часів» процес виведення плям, або провівши попереднє прання, власник виробу ризикує зіткнутися з ще більшим забрудненням.

Для видалення фарбових плям можна використовувати різні види розчинників (найбільш популярним і доступним є уайт-спірит). Його наносять на заплямоване місце за допомогою губки і дають достатню кількість часу для розчинення (15-20 хвилин). Після, слід добре прополоскати тканинний виріб в мильній воді. Основну процедуру прання потрібно проводити з використанням миючого засобу на синтетичній основі.

У разі, якщо під рукою не виявилося цього виду розчинника, дієвою альтернативою може виступити бензин, рідина для зняття лаку, гас. Їх також наносять на забруднені ділянки і дають час для розчинення. Надалі, проводиться замочування одягу в мильному розчині, а остаточне прання проходить відповідно до умов стандартного режиму пральної машини.

Процес очищення тканини вручну, після впливу на плями розчинника, є обов’язковим. В іншому випадку, поміщені в пральну машину речі, «поділиться» залишками розчинника і фарби, що може призвести до пошкодження гумових прокладок апарату і вивести побутову техніку з ладу.

У разі, якщо пляма фарби була виявлена на шкіряному одязі або тканині делікатної якості, то застосування розчинника може стати причиною псування всього виробу. У таких випадках доречним буде застосування рослинного масла або жирного крему, які здатні роз’їдати фарбу. Після впливу на пляму за допомогою жиру, його потрібно буде ретельно протерти насухо, після чого відразу помістити виріб в прання. В разі, якщо річ заборонено прати, то з плямою слід боротися за допомогою спирту, постійно змінюючи просочені ним ватяні диски.

У разі, якщо фарба на одязі має в основі ацетон, то для виведення її з поверхні, слід скористатися будь-якою рідиною виробленою на його основі. Так, тільки після обробки ацетоновим засобом, тканину можна буде прати.

Наступна порада: про технологію штукатурки відкосів.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *