Піролізний котел, його опис та схема

Піролізні котли - схема

Сьогодні ми дізнаємося, чи потрібно купувати піролізний котел для приватного будинку в якості альтернативи газовому котлу опалення.

Дивлячись на сьогоднішню ситуацію з вартістю газу, ми замислюємося про альтернативи опалення. В інтернеті є багато цікавих статей про різні опалювальні системи, зокрема, про котли. Наприклад, котли тривалого горіння, котли твердопаливні, або піролізні котли тощо.

Зупинимося на піролізних котлах. Що це взагалі таке? Давайте спробуємо уявити: при тлінні різної деревини (целюлози), виділяється сіро-бурий газ – це монооксид карбону або в простолюдді – чадний газ. Далі, якщо цей газ змішати з киснем і підпалити, виділяється тепло. Такий же принцип і в котлі піролізної дії. Схема проста, є камера, де дрова тліють (камера газифікації») і камера в якій допалюється чадний газ (камера «допалювання»).

На піролізному газі в сорокові роки, під час війни, їздили вантажівки і машини, задумайтеся, що це за газ, якщо його навіть можна використовувати для заміни палива!

А тепер задумайтеся, що буде дешевше? Якщо у вашому місці проживання є можливість заготовити дрова за доступними цінами, то це вигідніше, ніж оплачувати рахунки за черговий місяць опалення газом.

Відповідь напрошується сама.

При певних умовах піролізний котел, це те, що підійде для опалення приватного будинку.

Давайте все-таки розберемося, адже зрозуміло, що вигода є, але звісно, що купівля піролізного котла для приватного будинку не з дешевих занять. Дійсно, вони коштують недешево, а з підняттям цін на газ, зросла і тенденція покупок таких котлів.

Вихід є, можна зробити цей піролізний котел своїми руками! Ні, це не жарт.

Ось його схема:

Піролізні котли - схема

Наступна порада буде, про встановлення унітазу своїми руками.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *