Як самостійно встановити кондиціонер?

встановлення кондиціонерів

Перед важливим моментом вибору і покупки кондиціонера, покупці частенько думають про те, а чи можна встановити кондиціонер самостійно? Відповімо відразу: можна встановлювати і власноручно. Насправді кондиціонер може встановити навіть школяр. Але важливо не забувати про інструкції.

Встановлення кондиціонеру

Для самостійної установки кондиціонера, потрібно вибрати місце, яке підійде для його установки. Воно має буде зручне для зовнішнього і внутрішнього блоків. При цьому внутрішній блок потрібно встановити так, щоб отримана відстань між ним і найближчим предметом була не менше трьох метрів. Краще всього, якщо встановлювати його на вільній частині стіни. В ідеальному варіанті на самій стіні не повинні бути предмети, які заважають вільній циркуляції повітря. Це повинно дозволити розподіляти повітряний потік рівномірно на всю кімнату.

Зовнішній блок потрібно встановити на балкон. Якщо ж балкона в квартирі немає, тоді його потрібно встановити на зовнішню частину стіни будівлі. Перед моментом встановлення важливо просвердлити спеціальні отвори в стіні. Кондиціонер потрібно закріпити до стіни за допомогою болтів, а також кронштейнів (додаються при покупці). Важливо встановити козирок на сам кондиціонер, щоб добре захистити від різних бурульок та інших зовнішніх впливів.

встановлення кондиціонера

Далі свердляться в стіні потрібні отвори, які допомагають прокласти мідні трубки. Ці трубки потрібні, так як саме вони здійснюють роль комунікацій між самими блоками. Якщо ж немає можливості прибрати комунікації всередину стіни, то їх можна помістити в пластиковий короб, прикріпивши його до самої стіни.

Також важливо пам’ятати, що необхідна установка пристрою дренажу. Цей пристрій потрібний для відводу сконцентрованої вологи. Потрібно покласти дренажний шланг разом з іншими комунікаціями в монтажний короб, і вивести його на вулицю. Ще можна вивести шланг в систему каналізації. Важливим моментом вважається проведення незалежного електричного постачання і виділення в електричному щиті окремого автомата.

Після встановлення кондиціонера, потрібно протестувати всю загальну систему. Загальне тестування системи зможе допомогти визначити, наскільки правильно встановлено сам кондиціонер. Для цього вмикають кондиціонер в режимі тестової програми. Якщо ж все правильно, то система буде працювати без відчутних вібрацій і стабільно.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *