Як видалити застиглий силіконовий герметик?

Як видалити силіконовий герметик, що засох?

Ця порада стосується того, як самостійно видалити силіконовий герметик. Багато вміють наносити його, а от при видаленні виникає ряд питань. Цей процес досить копіткий, займає багато часу і не такий вже й легкий.

Тільки уявіть, справу необхідно мати з силіконом – матеріалом небезпечним, легкозаймистим, міцним і впертим. А якщо він перебуває в застиглому стані, то працювати доведеться з ним довго. Застиглий силікон практично намертво приклеюється до багатьох поверхонь. Спроби його зрізати часто закінчуються невдало або успішно, тільки через тривалий проміжок часу.

І що ж робити, якщо під рукою немає інструменту для видалення цього матеріалу? Одного разу знайшовся спосіб, яким можна розм’якшити цю речовину. Сам силікон пахне оцтом, спочатку і вирішили йти від подібного, тобто розчиняти його також оцтом. Але успіхів такий метод ніяких не приніс. Запам’ятайте, застиглий силікон добре видаляти завдяки бензину або ж, будь-якому розчинникові на основі бензину.

Силікон видаляють ганчіркою, яку попередньо змочують у бензині, і на 15-20 хвилин залишають. Коли речовина повністю проникає всередину силікону, його необхідно чим-небудь зачепити з внутрішньої сторони, а потім акуратно зняти маленькими шматками. Звичайно, робота дуже кропітка, але результат перевершить всі очікування. Тим більше, згадайте про економію коштів, користуючись простими “народними методами”. Після того, як видалені останні шматки застиглого матеріалу, саме місце необхідно добре промити теплою водою з милом.

Наступні поради можна переглянути і інших надрукуваннях.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *