Warning: Declaration of mts_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/yurporad/rem-bud.in.ua/www/wp-content/themes/point/functions.php on line 0
Як вивести грибок на стінах? | Ремонт і будівництво

Як вивести або знищити грибок на стінах?

Як вивести грибок на стелі і стінах?

Боротьба з грибком на стінах – ще одна велика проблема перед початком ремонту та й не тільки. Адже це крім неохайного вигляду стін або стелі, ще і прямий збудник до різних захворювань.

Для попередження грибку на стінах або стелі у кімнаті потрібно кинути в п’яти-літрову посудину з водою дві таблетки фурациліну. Але якщо ситуація складніша і грибок вже присутній, тоді пропорція скорочується, кидаємо одну таблетку в один літр води і розмішуємо.

Після обробки стін такою речовиною, є нагода вивести грибок і забути, як він виглядає. Але й не варто забувати про провітрювання власної квартири, щоб уникнути подібних випадків. Підвищена вологість у квартирі, що зазвичай виникає у наслідок несправної каналізації, також є прямим поштовхом до появи грибку!


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.