Як змити фарбу з рук чи одягу?

Як змити фарбу з рук чи одягу?

Навіть з урахуванням усіх заходів безпеки, після закінчення фарбувальних робіт виникає необхідність у видаленні плям і крапель фарби з одягу і рук. Щоб зробити це з достатньою ефективністю і швидко, необхідно заздалегідь подбати про придбання спеціальних засобів, які розчиняють фарбу.

Універсальним засобом, придатним для змивання фарби, як із поверхні шкіри, так і тканини, є уайт-спірит. Причому він ефективний для будь-якого типу фарби, незалежно від основи.

Чисте ганчір’я, змочене цим засобом, допоможе видалити плями на руках. Потім руки потрібно промити під теплою водою з милом. Очистити від плям фарби одяг можна попередньо змочивши його уайт-спіритом і залишивши на півгодини. Після очищення для видалення жирових розлучень і запаху, одяг потрібно ретельно випрати.

Не менш популярним засобом для цільового призначення є розчинник марки 646. Спосіб його застосування практично аналогічний вищеописаному, щодо видалення плям з поверхні шкіри, так і з тканин.

При відсутності описаних засобів можна скористатися звичайним бензином. За ефективністю він аніскільки не гірше допомагає впоратися з плямами. Порядок застосування бензину абсолютно аналогічний до порядку використання уайт-спіриту.

В якості простого, але широко відомого засобу для змивання з рук фарби на масляній основі застосовують олію. Наносимо рясно олію на шкіру, потім стираючи її сухою ганчіркою або щіткою, повторюємо процедуру необхідну кількість разів, щоб домогтися 100% ефекту. Залишки олії видаляються великою кількістю теплої води з миючими засобами.

Для фарб на летючій основі, за відсутності спеціальних засобів, можна скористатися будь-якою доступною рідиною з високим вмістом ацетону і сухою ватою або серветкою.

На закінчення варто відзначити, що при значних обсягах фарбувальних робіт, для того щоб не морочитися відмиванням слідів фарби з шкіри рук та видаленням її залишків із-під нігтів, досить скористатися звичайними гумовими рукавичками побутового призначення, які відмивати набагато легше, так і в крайньому випадку можна просто викинути.

Видалення слідів фарби на водній основі не представляє особливої складності. Для цього знадобитися звичайне мило і достатня кількість теплої води. Якщо фарба сильно всохла, то можна використовувати щітку або масло зазначеним раніше способом.

Наступна порада про методи зварювання алюмінію.


8 коментарів

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *