Як знизити шумоізоляцію квартири до найменшого показника?

Як знизити шумоізоляцію квартири?

Життя в місті дійсно може розглядатися як вирішення скорочення викиду вуглекислого газу в повітря. Вченими було відмічено, що квартири та апартаменти споживають на 70% менше енергії, ніж будинки, оскільки вони менші і мають значно меншу площу поверхні. Однак, проживання в багатоквартирних будинках також має свої суттєві недоліки, і серед них чи не найголовнішим мешканці вважають шум, що проникає через стіни, підлогу, стелю з розташованих по сусідству квартир. Ось чому матеріал Green Glue може викликати підвищений інтерес у мешканців багатоповерхівок: він скорочує пропускання шуму через стіни на 90 відсотків.

Green Glue наноситься шаром між двома листами будь-яких часто використовуваних будівельних матеріалів для стін. Завдяки надзвичайно низькій в’язкості, матеріал може бути нанесений із стандартного розпилювача, а при стисканні листів він легко поширюється по всій поверхні.

Насправді, Green Glue був розроблений налаштувальником домашніх кінотеатрів, яким протягом семи років проводилася перевірка звукових систем, особливо на низьких частотах. Варто відзначити, що така звукоізоляція аж ніяк не дешева: для кімнати середнього розміру потрібно від 3 до 5 стандартних тюбиків клею, кожен з яких коштує близько 160 доларів. Та й матеріалу для стін йде рівно в два рази більше – тепер для стіни потрібно не один, а два листа гіпсокартону або іншого стінового матеріалу. Але, на думку багатьох, які використовували Green Glue, варто застосувати.

Традиційно, в існуючих сьогодні технологіях, для звукоізоляції використовуються різні матеріали, що володіють шумопоглинальними властивостями, в якості обшивки стін. Однак, такі свого роду вставки не гарантують достатній рівень ізоляції вздовж стиків примикаючих конструкцій, таких як стіна – підлога, стіна – стеля, стіна – стіна. На відміну від них, Green Glue найбільш повно заповнює простір між стіновими панелями, що практично виключає проникнення шуму через стики. Крім того, цей матеріал пожежобезпечний і не чинить негативного впливу на навколишнє середовище, оскільки не містить формальдегід.

Green Glue рекомендується для використання, як в новому будівництві, так і при реконструкції або модернізації вже існуючих житлових, адміністративних та промислових будівель.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *