Які є проблеми із пластиковими вікнами?

Проблеми із пластиковими вікнами, які вони є?

Сьогодні пластикові склопакети вважаються найпоширенішими конструкціями, які застосовуються, як в квартирних будинках, так і в приватних спорудах. За допомогою склопакетів можна наповнити приміщення затишком, теплом і комфортом. Також вони допомагають зменшити витрати коштів на охолодження кімнати в літній період і обігрів приміщення в холодні пори року. Але, як і у будь-якої будівельної конструкції, у пластикових вікон виникають різні проблеми та недоліки у використанні. Ці порушення можуть бути викликані неправильною експлуатацією, помилкою майстрів при установці або заводським браком при випуску продукції.

Запотівання пластикових вікон

Такий процес є основною проблемою пластикових вікон. Це відбувається з різних причин. У більшості випадків тут не слід звинувачувати монтажників в неякісній роботі. Найпоширенішою причиною запотівання вікна є надмірна вологість повітря в приміщенні. Звичайно, багато людей не погодяться з цим фактом, адже при використанні старих вікон такої проблеми не виникало. Але слід знати, що старі віконні рами мали різні щілини і пошкодження, які могли без перешкод пропускати свіже повітря в приміщення. Це було процесом природної вентиляції, тому старі вікна не потіли. Ще однією частою причиною є наявність на підвіконнях кімнатних квітів. Випаровуючи вологу вони сприяють утворенню вологості, яка і лягає на покриття скла. Також запотівання може виникнути внаслідок неправильного розташування опалювальної установки або батареї. Від них виходить надлишкове тепло і відбувається конверсія повітря.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що причина основних проблем пластикових вікон полягає не в помилках фахівців із установки склопакета, а в неправильному його експлуатації. Вирішити проблему із запотівання можна кількома простими діями. Можна вмонтувати припливний клапан, встановити в кімнаті витяжку або здійснювати регулярне провітрювання приміщення.

Пожовтіння пластику

Ще однією основною проблемою пластикових вікон є втрата білосніжності. Цьому сприяє вбирання матеріалом різних жирів і бруду. Для боротьби з вигоранням кольору можна придбати в будівельному магазині будь-який, спеціальний хімічний розчин, який допоможе повернути вікнам колишній білосніжний вигляд.

Проникнення через вікно вологи та холоду

Ця проблема виникає з двох різних причин: помилка монтажників і несправність утеплювача. Визначити причину можна теоретично. Якщо проникнення вологи почалося відразу ж після установки нового склопакету, то це є наслідком поганої роботи монтажників. Якщо ж холод і волога стали проникати крізь вікно через кілька років використання, то це означає вихід з ладу утеплювального матеріалу. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити старий утеплювач на новий. У випадки поганого монтажу пластикового вікна слід заново відрегулювати положення всіх елементів фурнітури.

Покриття скла крижаною кіркою

Основні проблеми пластикових вікон, що є наслідком поганої якості матеріалів виготовлення і не професіоналізмом установки, полягають у покритті льодом в зимовий час року. Причинами такої несправності можуть стати будь-які помилки виробника або монтажника. Їх не слід намагатися усунути своїми руками. Краще запросити фахівця, який об’єктивно оцінить ситуацію і виправить усі недоліки. Основні проблеми пластикових вікон можуть бути викликані застосуванням при виготовленні дуже тонкого скла. Але найчастіше зледеніння відбувається із-за нещільного притискання стулки вікна або поганого запінення всіх монтажних швів склопакета.

Така проблема вирішується регулюванням усіх окремих частин фурнітури за допомогою спеціальних рівнів і пристосувань, або ретельним задуванням монтажною піною всіх похибок колишнього майстра, який встановив пластикове вікно. Якщо ж проблема полягає в тонкощі скла, то доведеться робити заміну. Щоб визначити несправність, потрібно приставити до вікна термометр. Якщо через деякий час на його шкалі буде менше 10 градусів тепла, то основна проблема пластикових вікон буде полягати в тонкощі використаного матеріалу. При визначенні градусником нормальної температури слід перевірити всі монтажні та конструктивні шви.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *