Вибираємо євро-вікна в квартиру від відомих виробників

Виробники металопластикових вікон

Євро вікна – одна з важливих складових сучасного ремонту, вони забезпечують шумоізоляцію в приміщенні, зберігають тепло, зручні для провітрювання і можуть мати різний дизайн: від простого білого кольору до імітації текстур цінних порід дерева, тож можна вибрати ті, які найкраще пасуватимуть до інтер’єру. Оскільки вікно виконує функцію захисту приміщення від багатьох негативних впливів ззовні, то важливо, щоб воно було якісним і надійним, водночас ціна теж має велике значення, адже переплачувати навіть за якісне вікно ніхто не хоче. Українських ринок характеризується досить широким вибором вікон від різних виробників, тож непідготовленому покупцеві часто складно визначитися, які вікна обрати.

Для того, щоб купити пластикові вікна, які прослужать багато років, потрібно звернути увагу на багато факторів: виробника, особливості конструкції, наявність гарантії тощо. До того ж, варто врахувати, що монтаж вікон – досить складний технологічний процес, так що кваліфікація монтажників теж є одним з визначальних факторів. Часто буває так, що сама конфігурація вікна лишається не зовсім зрозумілою для замовника, але насправді будь-яку геометричну форму вікна (прямокутна, трапецеїдальна, кругла тощо) можна розрахувати. Якщо дизайн інтер’єру вимагає форми, кольору чи фактури, якої певний виробник вікон не може запропонувати, то є сенс не підлаштовуватись під те, що є, а пошукати потрібний варіант у інших виробників, адже сучасні технології насправді дозволяють виготовити вікна на будь-який смак. Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі вікон це виробник профілю. Загалом, для виготовлення непоганого на перший погляд вікно може підійти будь-який профіль, але дуже важко візуально визначити, наскільки це вікно якісне, як воно покаже себе під час зимових холодів тощо, так що краще зупинитися на профілі від відомого виробника з відмінною репутацією.

Обираючи вікна ПВХ, слід звернути увагу на те, який досвід має компанія-виробник ПВХ-профілю, бо вікна – це покупка, яка має служити своєму власнику десятиліттями. Краще поцікавитися, протягом якого часу довго конструкції з такого профілю присутні на ринку, і чи добре вони показують себе протягом тривалого часу експлуатації. Якщо компанія-виробник профілю існує на ринку недавно, то немає жодної гарантії, що цей профіль добре проявить себе, тож додатковим аргументом може стати менша ціна. В такому випадку варто тричі подумати, перш ніж економити, адже на те, щоб замінити вікна через 3 чи 5 років піде набагато більше грошей, ніж було зекономлено. Також слід звернути увагу на склад профілю, щоб зрозуміти, наскільки він буде довговічним та безпечним для навколишнього середовища. При цьому, краще пошукати всю необхідну інформацію в Інтернеті та проконсультуватися з кількома менеджерами в різних точках продажу вікон, оскільки недобросовісний продавець може приховувати інформацію щодо профілю. Далі потрібно звернути увагу на якість віконної фурнітури, адже хороша фурнітура є запорукою того, що рухомі частини вікна функціонуватимуть довго та безвідмовно. Крім цього, конструкція фурнітури покликана забезпечити зручність експлуатації вікна і можливість встановлення додаткових функцій, таких як відкидні ножиці, мікроліт чи защіпка. Також важливо, щоб фурнітура відповідала типу і вазі самого вікна. Склопакети краще обрати двокамерні, а якщо вже однокамерні, то хоча б з енергозберігаючим склом. Це має бути поліроване скло вищого сорту (марка М1), в ньому в жодному разі не має бути вкраплень чи бульбашок.

Вікна VEKA, виробництва компанії VEKA Україна (дочірньої компанії концерну VEKA AG) є одним з прикладів вікон, які відповідають всім переліченим вище вимогам. На користь цього виробника свідчить те, що концерн VEKA AG уже 40 років займається виробництвом пластикових віконних та дверних систем, які зарекомендували себе як практичні, надійні та екологічно чисті. Продукція компанії продається майже в усьому світі. В Україні виробництво було відкрите також досить давно – 7 років тому. Безперечною перевагою вікон VEKA є те, що компанія виготовляє вікна різної форми і розміру, так що можна підібрати оптимальний варіант для практично будь-якого інтер’єру. Також, можна обрати стандартну чи посилену конструкцію вікон. Вікна VEKA відрізняються елегантними лініями, і їх можна пофарбувати в який завгодно колір. Що стосується надійності, то тут теж все гаразд: показники стійкості до впливів зовнішнього середовища, а також шумо і теплоізоляції знаходиться на досить високому рівні. За рахунок того, що виробництво знаходиться в Україні, ціна вікон VEKA є досить привабливою, порівняно з іншими високоякісними європейськими марками. Також варто відмітити такого виробника як компанія Rehau. Цей концерн існує з 1948 року і встиг завоювати репутацію в Європі та світі. В Україні авторизованим партнером Rehau є торгова марка «Вікна КОРСА», яка працює на українському ринку вже протягом 16 років. Rehau виготовляє не лише віконні профілі, а і всю необхідну фурнітуру, тож купуючи вікна від цього виробника можна бути впевненим у якості всіх складових. Що стосується ціни, то вона є досить високою, але суттєво варіюється в залежності від складності та конфігурації конструкції, при цьому як найпростіше так і найскладніше вікно буде характеризуватися відмінною якістю. Вибір можливої кольорової гами також є дуже широким, при чому це стосується вікон як найвищої, так і найнижчої цінової категорії.

Вікна ВДС від компанії МІРОПЛАСТ – ще один хороший варіант вибору. На користь вікон ВДС свідчать високі стандарти якості, контроль якої здійснюється відповідно до міжнародної системи менеджменту якості ISO, а також досить приваблива ціна. Компанія використовує різну віконну фурнітуру від інших виробників, тож на фурнітуру доведеться звернути особливу увагу при виборі. Відомі компанії-виробники цінують свою репутацію, тому можна покладатися на те, що їхні консультанти нададуть всю потрібну інформацію про різні види вікон, які зацікавили покупця, тож краще проконсультуватися перед тим, як зробити остаточний вибір. Але навіть якщо самі вікна якісні і надійні, не варто забувати про те, що власне вибір вікон – це тільки початок, а найважливішим технологічним етапом є монтаж. Згідно даних Організації захисту прав споживачів, 80 % всіх скарг в сфері пластикових вікон стосуються не поганої якості самої конструкції вікна, а некваліфікованого монтажу. Неправильний монтаж може нівелювати всі корисні особливості самого вікна, тож потрібно поставитися до процесу з усією серйозністю. Монтаж віконної конструкції повинен включати в себе встановлення паро- та гідроізоляційних матеріалів, однак багато продавців вікон не надають такі послуги. Без цих матеріалів всередину проникатиме вологу, утворюватиметься конденсат, який негативно позначиться на довговічності всієї конструкції, тож якщо неможливо замовити правильний монтаж у обраного продавця, краще змінити свій вибір і звернутися до іншого. Слід зазначити, що і в питаннях якості самої віконної конструкції, і в питаннях монтажу, ціна між хорошим і дешевим варіантами відрізняється не надто сильно. Якісний профіль, як правило, обходиться приблизно на 100 грн. дорожче, а якісна фурнітура – приблизно на 50 грн. Матеріали для встановлення паро і гідроізоляції при монтажі коштують приблизно 100 грн. Таким чином, виходить, що середня ціна якісного вікна, встановленого згідно всіх технологічних вимог, перевищує свій менш якісний аналог приблизно на 250 грн. Враховуючи, що йдеться про конструкцію, яка встановлюється один раз на багато років, ватро подумати, чи вигідна така економія. Якісні пластикові вікна забезпечать відмінну теплоізоляцію приміщення, тож додаткові витрати досить швидко окупляться завдяки зменшенню витрат на підтримання в приміщенні комфортної температури, адже ціни на енергоносії постійно зростають, до того ж, рано чи пізно, вікна доведеться міняти, і у випадку дешевої неякісної конструкції цей момент може наступити дуже рано.

Вибрати пластикові вікна для квартири не так просто: потрібно звернути увагу на виробника, якість віконного профілю,фурнітури та скла. Не менше уваги доведеться приділити якісному монтажу. Однак, якщо вікна дійсно якісні і встановлені вони згідно всіх технологічних вимог, то конструкція відмінно служитиме власникові протягом багатьох років.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *