Натяжна стеля – головні переваги і недоліки

Натяжна стеля - дизайн, переваги і недоліки

Поява технології встановлення натяжної стелі, перекреслила використання багатьох інших варіантів обробки, що раніше існували. Зараз натяжні стелі безперечно лідирують по попиту. Потік бажаючих мати у себе вдома саме такий варіант стелі, тільки зростає.

Симпатії споживачів до натяжних стель обумовлені масою переваг, якими вони володіють. Щоб зрозуміти такий інтерес, розглянемо всі переваги цих оздоблень для стелі.

Переваги технології натяжної стелі

1. Єдиний варіант швидко приховати всі самі великі і помітні дефекти стелі. Роботи по установці натяжної стелі займають кілька годин і не залишають після себе видимих наслідків, мається на увазі сміття.

2. Одержувана поверхня стелі ідеально рівна. Такого ефекту за такий короткий час обробки не вдасться досягти навіть професійній бригаді штукатурів.

3. Втрати у висоті приміщення мінімальні. Технологія пристрою натяжної стелі дозволяє монтувати її на рівні, найбільш наближеному до рівня дефектної поверхні.

4. Як вже промайнуло в першій перевазі – це швидкість робіт по установці. Способи більш швидкої обробки стелі ще не придумали.

5. Різноманітність ефектів і колірних відтінків серед асортименту полотен, що пропонують виробники. Зоряне небо або хмари над головою – все це не межа можливостей дизайну натяжної стелі.

6. Можливість поділу на окремі зони. Це дозволяє розширити функціональність натяжних стель і зробити їх багаторівневими. Різні конфігурації і склепіння стелі додадуть унікальності всьому приміщенню.

7. Натяжна стеля захистить від затоплень зверху. Для нього таке лихо проходить безболісно. Накопичену воду легко видалити одним з існуючих способів, причому такого роду катаклізми проходять для стельового полотна без втрати первісного вигляду.

8. Натяжна стеля чудовий антистатик, тому не притягує пил. Це дозволяє сказати про її невибагливість до догляду.

9. Підходить для більшості типів приміщень, оскільки не боїться вологи і відносно стійка до проявів високих температур.

10. Тривалий, постійний стан покриття. Ця позитивна якість говорить про довговічність натяжного покриття. На ньому, ніколи не утвориться тріщин і сколів.

Роблячи оцінку переваг натяжної стелі, можна сміливо заявити, що цей матеріал сміливо крокує в ногу з часом.

Але не будемо приховувати, відкинувши позитивні амбіції в сторону, що є у натяжної стелі і зворотня негативна сторона.

Недоліки натяжної технології стелі

1. Присутність неприємного запаху у перші тижні експлуатації після установки. Запах нестійкий, легко вивітрюється, а згодом він зникає зовсім. Але факт є факт – значить, все ж недолік натяжній стелі.

2. Вимагає підбору певних освітлювальних пристроїв. Не кожна люстра або світильник годиться для установки та експлуатації на такій стелі.

3. Легко рветься від впливу колючих, ріжучих гострих предметів. Потрібна акуратність в поводженні з такими предметами в приміщеннях, де присутня натяжна стеля.

4. При сильних ушкодженнях не підлягає ремонту і вимагає повного демонтажу з подальшою заміною полотна.

5. Роботи з монтажу та компонентні складові натяжної стелі можна назвати дешевими. Ціни на натяжні стелі досить пристойні.

Розглянувши всі переваги і недоліки натяжних стель в будинку, видно, що за кількістю і значущістю мінуси все ж не дотягують до плюсів. Акуратність в експлуатації і разові великі витрати — ось, мабуть, що може відлякати потенційного покупця. В іншому ж, відгуки про натяжні стелі тільки позитивні.

Людей, які у себе вдома вже встановили натяжну стелю, недоліки не лякають, а значить, з ними можна впоратися.


Мітки:
6 коментарів

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *