Оригінальні ідеї для ремонту кухні

Ідеї для ремонту кухні - оригінальні.

Деякі оригінальні ідеї для кухні можуть суттєво покращити загальний вигляд приміщення, а також зекономити місце. Якщо добре постаратися, то навіть невелику кухню можна оформити так, щоб там помістилися всі необхідні меблі та побутові прилади, і при цьому кухня виглядала не захаращеною, а стильною і затишною.

Вікна розсувні займають невелику площу в середині приміщення, завдяки чому добре пасують до кухні. Розсувні пластикові вікна не лише добре вписуються в будь-який інтер’єр, а і забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію. Серед пластикових розсувних конструкції найпопулярнішими є паралельні розсувні та похило розсувні. Перші становлять собою вікна, в яких одна чи дві стулки рухаються вбік по паралельним фіксованим направляючим зверху і знизу вікна. Фурнітура, що використовується для таких вікон, забезпечує також режим нахилу стулки. Стулки похило розсувних вікон відкриваються по похилій. Обидва види розсувних конструкції абсолютно герметичні і дуже зручні у використанні. Окремою перевагою є те, що можна вибрати розмір стулок під будь-яке приміщення. Крім того, що такі вікна дозволяють заощадити місце, вони ще й мають оригінальний вигляд, роблячи інтер’єр більш стильним. Вибираючи розсувні пластикові вікна, як і у випадку з будь-якими іншими вікнами, потрібно приділити належну увагу якості самого вікна, а також замовити правильний монтаж, який включає встановлення захисту від вологи, щоб вікна прослужили довго.

Інша корисна ідея – вироби з гіпсокартону на стінах. Гіпсокартон дозволяє не лише приховати недоліки стін, а і створити дизайнерську конструкцію, яка виглядатиме дуже ефектно. До того ж, монтаж такої конструкції цілком можливо виконати своїми руками, не переплачуючи за роботу майстра. Насамперед, потрібно визначитися щодо призначення і зовнішнього вигляду майбутньої конструкції, її розмірами та наявністю декоративних елементів. Потім можна переходити до монтажу. Найважливішим елементом конструкції є металевий каркас, саме від нього залежить надійність і довговічність всієї конструкції, тож його виготовленню варто приділити велику увагу.

Для того, щоб зробити нішу в стіні, знадобиться каркас з двох конструкцій:

  • одна для обробки стін гіпсокартоном;
  • інша – з невеликим відступом від неї вглиб.

Всі вертикальні профілі краще з’єднати між собою горизонтальними відрізками того ж профілю, щоб зробити конструкцію більш надійною. Практично за тією ж схемою відбувається монтаж каркасу для полички. Для обшивки прямокутних конструкцій використовуються звичайні гіпсокартонові листи для стін чи стелі, а для криволінійних конструкцій знадобиться спеціальний арочний гіпсокартон. Його попередньо змочують водою, а коли він розмокне – вигинають на конструкції і дають висохнути. Після того, як матеріал висохнув і набув потрібної форми, його кріплять на каркас звичайним способом. Власне, для конструкції з великим радіусом згину можна спробувати використати звичайний гіпсокартон, однак тоді доведеться згинати його дуже обережно, щоб не зламати, а це вимагатиме зайвих витрат часу та зусиль. Коли гіпсокартонові листи прикріплені до каркасу, залишається тільки провести фінішну обробку: заґрунтувати всі місця, де видно саморізи та шви, та вирівняти всю поверхню.

Перед тим як зробити арку з гіпсокартону, також потрібно намалювати проект. Є декілька видів арок, які підійдуть для інтер’єру кухні в звичайній квартирі. Кругла, або класична, арка має радіус заокруглення, що дорівнює половині ширину прорізу. Вона підійде для інтер’єрів, виконаних в класичному стилі. Суттєвим її недоліком є те, що вона сильно забирає висоту прорізу, тож якщо стелі в квартирі і так низькі, від такого варіанту краще відмовитися. Сегментна арка характеризується радіусом заокруглення більше половини ширини прорізу. Така арка добре підійде для широкого прорізу з товстими стінами. Ще один різновид арки називається «романтика». Ця арка має два невеликих заокруглення і плаский верх. Витрати гіпсокартону на цю арку менші, ніж на арки перших двох видів, до того ж, вона виглядає оригінально і цікаво. Підійде навіть для кухні з низькою стелею, оскільки майже не забирає висоту прорізу. Напіварка, у якої заокруглений лише один кут, добре підходить до модерного стилю інтер’єру. Для монтажу арки товщина гіпсокартону не має особливого значення, однак на горі гіпсокартон має бути тонший, ніж на торці. Потрібно визначитися з радіусом і висотою арки, а потім врахувати товщину гіпсокартону і нанести розмітку під каркас. Направляючі профілі потрібно закріпити на відстані, що дорівнює товщині гіпсокартону, кожен профіль треба проклеїти потовщеною стрічкою. В направляючі профілі треба вставити бокові, при цьому слід стежити за тим, щоб вони йшли рівно і не зміщувалися. Профілі зручно скріпити за допомогою дюбель-цвяхів. Наступний крок – розмітка листа гіпсокартону під арку. Спочатку треба розмітити прямокутники, а потім, за допомогою імпровізованого циркуля з мотузки чи рулетки, накреслити радіус. Отримані фігури випилюють за допомогою лобзика, після чого можна кріпити їх на каркас саморізами. Якщо стіна товща ніж 25 см, необхідно додати перемички з профілю з кроком приблизно 40 см. Після того, як листи нашиті на каркас, лишається лише прикріпити гіпсокартонову смугу знизу. Якщо радіус не дуже великий, потрібно змочити гіпсокартон водою. Насамкінець, треба обробити шви, зашпаклювати поверхню, щоб вона стала рівною, і можна обробляти арку штукатуркою. Окрім стін, дверей і вікон, важливе значення мають кухонні меблі, які теж можуть допомогти зробити кухню більш стильною і зручною водночас.

Наприклад, можна зробити розкладні стільці своїми руками. Нічого надто складного в технології їх виготовлення немає, тож навіть непрофесіонал може впоратися без проблем. Все починається з вибору матеріалу, який має бути екологічно чистим, безпечним та надійним водночас. Якщо стільці будуть у використанні людей, вагою менше ніж 90 кг, то можна використати потовщену фанеру, а якщо для людей з більшою вагою, то знадобиться тверда міцна деревина. Також можна виготовити стільці з металу: алюмінію чи сталі. У кожного з цих матеріалів є свої недоліки: дерево і сталь бояться вологи, а алюміній деформується від великої ваги. Для того, щоб виготовити розкладний стілець без спинки, знадобиться ножівка, дриль, болти і шурупи, так що з інструментами особливої складності немає. Дещо важче з підбором матеріалу та його обробкою. Найдовше прослужить стілець з дубових брусів, однак цей матеріал є досить дорогим, можна також взяти деревину сосни, яка хоч і не така міцна, як дуб, проте коштує дешевше і теж прослужить тривалий час. В будь-якому разі, дошка повинна бути рівною, без суків і заглиблень. Спочатку на ніжки ставляться осьові болти так, щоб вісь була зміщена на вгоду і знаходилася на 20 мм нижче за широкі бруси сидіння. Після цього перекладини сидіння з’єднають з торцями стійок, при цьому спочатку перекладини кріпляться до внутрішньої сторони, а потім до зовнішньої. В результаті отримуємо дві шарнірні деталі, які потрібно скріпити. Від крайніх планок сидіння потрібно відступати на 20 мм і кріпити їх на вільних торцях перекладин, один торець до внутрішньо перекладини, один до зовнішньої. Проміжки кріплять на відстані 100 мм від низу ніжок. Середні бруски потрібно розмістити так, щоб вони не впиралися один в одного, і стілець міг вільно складатися. Для того, щоб ніжки стільця прослужили довше, їх можна оббити тканиною. Щоб виготовити розкладний стілець зі спинкою, знадобляться не лише ніжки і планки, а і опора під сидіння, до того ж, саме сидіння в цьому випадку має складатися не з однієї цілої дошки, а з шести. Дошки для сидіння потрібно розкласти з інтервалом 10 мм, а зверху накласти опори. Відстань між опорами ззовні – 280 мм на першій дошці і 340 мм на останній. Між п’ятою і шостою дошкою сидіння потрібно просвердлити отвір для прута, а під другою – отвори для кріплення коротких ніжок. На зовнішній стороні довгих ніжок треба зробити пази для основ прута, а на внутрішній – отвори для шкантів. Прут затискають між стійками перпендикулярно, а на шканти кріпиться планка в поперек. Після цього залишається лише з’єднати короткі ніжки з сидінням та довгими ніжками за допомогою шурупів. Для того, щоб розкладний стілець виглядав гарно, потрібно зачистити всі його частини наждачним папером та покрити лаком.

Приклади кухонь після ремонту на фото:

Покази зображень ремонту кухонь в стильному дизайні.

Картинки по ремонту кухонь - дизайн.

Виконання ремонту кухонь, зображення і картинки

Як ремонтувати кухню, приклади фото?

Стильний дизайн в ремонті кухоньм - фото

дизайн ремонту кухні, як на гарному фото

види ремонту кухонь на фото

ремонт кухні ідеї на фото

ремонт кухні - фото

ремонт кухні на фото 2014

Якщо поставитися до ремонту на кухні з фантазією, то можна збільшити її корисну площу і надати інтер’єру стильного вигляду. При цьому, значну частину роботи по перетворенню кухні на комфортне і красиве приміщення можна виконати самостійно.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *