Як кріпити ламінат до стіни?

Як кріпити ламінат до стіни?

Широкий вибір оздоблювальних матеріалів дозволяє додати приміщенню будь-який дизайн, підкреслити індивідуальність. Оскільки покриття ламінату може імітувати будь-який природний матеріал, то обробка ламінатом — це хороший спосіб додати інтер’єру індивідуальність.

Є два основних способи кріплення ламінату — це каркасний спосіб і клейовий. І обидва ці способи ми з вами розглянемо.

Поетапні кроки кріплення ламінату до стіни

Після покупки, ламінат розпаковують і дають відлежатися пару днів в опалювальному приміщенні.

Вирівнюють стіни стартовою штукатуркою. Потім роблять розмітку стіни по вертикалі і горизонталі. Ці лінії нададуть змогу орієнтуватися для точного приклеювання ламінату.

Є кілька типів ламінату і кожен з типів визначає спосіб кріплення. Якщо купилено клейовий ламінат, то його кріплять на спеціальний клей. Є також і замковий ламінат, його приклеюють на рідкі цвяхи. Можна для кріплення замкового ламінату використовувати кріплення, які використовується для кріплення панелей МДФ.

Монтаж клейового ламіната. Змащуємо стіну клеєм, потім кріпимо перший лист. Другий лист кріпиться в стик до першого.

Для кріплення ламінату до стіни можна зібрати решетування з дерев’яних брусків або спеціальних профілів. І вже до решетування приклеювати ламінат. Цей спосіб хороший тим, що стіна не потребує ретельного вирівнювання. Даний спосіб робить приміщення трохи меншим. Це варто враховувати, якщо потрібно кріпити ламінат на обрешітку.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *