Скляна підлога в будинку, її переваги

Скляна підлога у будинку.

Використання самих незвичайних рішень для створення особливого інтер’єру будь-якого приміщення, властиве сучасному дизайнерському мистецтву. Одним з рішень, що дозволяє додати приміщенню креативності, оригінальності і якоїсь загадковості, є застосування скляної підлоги.

Її універсальність, різні розміри і форма, колірна гамма і можливість доповнення малюнком, додадуть приміщенню не тільки чудовий вигляд, але і візуально збільшать простір. Отже, поговоримо сьогодні про скляні підлоги в будинку і про головні переваги такого незвичайного оздоблювального матеріалу.

Лякатися такої всім відомої властивості скла, як крихкість – не варто, оскільки пристрій скляної підлоги дуже надійний. Вона являє собою використання декількох окремих пластів скла, які належать до особливого стійкого до ударів типу – триплексу. Попередньо і окремо, закочене в плівку скло, склеюється спеціальною полімерною смолою, тим самим утворюючи багатошарову конструкцію, яка потім піддається загартовуваному випалу в печі. На виході всієї цієї досить складної процедури виробництва виходить понад ударостійка скляна основа, яка спільно з використанням спеціальної конструкції, рівномірно розподіляє навантаження.

Особливості конструкції скляної підлоги передбачають кілька можливостей її застосування: це покриття всієї площі приміщення, стрічковий додаток (дозволяє зонувати простір) і створення різних ніш, подіумів, ступенів. Все це в доповненні з підсвічуванням дозволяє по-різному декорувати приміщення.

Розібравшись з пристроєм і застосуванням скляних підлог, далі слід перейти до оцінки їх якостей, які напевно надихнуть багатьох з числа читаючих цю статтю на створення такого підлогового покриття в своєму будинку або квартирі.

Переваги скляних підлог

1. Високі показники міцності – квадратний метр скляного покриття здатний витримувати навантаження до 500 кг. Як не дивно, для скла, але це дійсно так!

2. Абсолютна несхильність до стирання. У порівнянні цієї якості з іншими видами підлогових покриттів, скло – верх досконалості серед них.

3. Гігієнічність – ще одна з переваг скляних підлог. Будь-яке забруднення на склі видаляється легко і без застосування яких-небудь спеціальних хімічних засобів. Для розмноження бактерій, а також грибка, щільна і абсолютно гладка скляна поверхня непридатна і нічим не примітна.

4. Скляні підлоги не схильні до вогню, вологи і впливу хімічних речовин, що робить їх практично невразливими, а це ще й показник довговічності.

5. Можливість фантазувати і втілювати в них нестандартні і дуже сміливі ідеї. Створення з підлоги чарівних картин, світло-музичного майданчика, акваріума і багато іншого – явно не зайва, а хвилююча казкова перевага в інтер’єрі.

6. Візуальна оманливість скла, яка надає навіть найтіснішому приміщенню величність палацу.

З перевагами скляної підлоги, мабуть, можна закінчити. Як бачимо, їх досить багато, і всі вони є суттєвими. Без недоліків, звичайно ж, теж не обійшлося, але вони меркнуть перед перевагами як за кількістю, так і по своїй значимості. Виділити можна лише два мінуси – це дорожнеча властива склу і слизька його поверхня. На наш погляд, всі вони не є суттєвими і не заслуговують до себе особливої уваги. З дорожнечею все зрозуміло, витонченість скляної підлоги того варто. Чи, як кажуть, краса вимагає жертв. Ну а зі слизькою поверхнею можна боротися і виробники вже працюють над цим, створюючи варіанти скляних підлог з шорсткою або рифленою поверхнею.

В цілому ж скляна підлога в будинку безумовно заслуговує оцінки “відмінно” і може стати кращим дизайнерським рішенням і прикрасою житла. Так що сміливіше в своїх фантазіях і вперед до екстравагантного втілення своїх дизайнерських ідей!


Мітки:
21 коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *