Установка пластикових вікон взимку

Установка пластикових вікон взимку

Закінчилася зима, радіючи наступаючій весні і теплу ми геть забуваємо про те, що наступна зима не за горами. Коли на вулиці тепло, проблеми із заміною вікон відходять на другий план. А з настанням осені, коли закінчується період відпусток і відзначається стрімке зниження середньодобової температури, починається повальна компанія по заміні вікон. Саме в цей період фірми, що займаються їх виготовленням і заміною, завантажені по максимуму. Природно, утворюються черги. Виконавці ж, враховуючи величезну кількість бажаючих, цілком обґрунтовано підвищують ціни.

Фахівці, які працюють в області віконного ринку з відповідальністю заявляють, що виконувати заміну можна в будь-який час року, у тому числі і взимку. Більш того, установка пластикових вікон взимку дозволяє відразу виявити всі недоліки в конструкції, тому за виконання такої роботи в холодну пору року беруться тільки ті компанії, які впевнені в ідеальній якості своєї продукції.

Багато хто з потенційних клієнтів впевнені в тому, що холодна погода — не найкращий час для заміни вікон. Ця стаття спеціально призначена для скептиків, у ній можна буде знайти рекомендовані температури для виконання робіт і деякі інші нюанси установки.

Чи сильно впаде температура в приміщенні?

Розмови про те, що демонтаж і установка вікон взимку здатні в значній мірі охолодити житлове приміщення, не зовсім обґрунтовані. В кімнаті, де проводяться роботи, температура повітря трохи зміниться, може бути на кілька градусів. Віконний проріз при виконанні робіт залишається відкритим усього хвилин двадцять, саме цього часу зазвичай достатньо фахівцям для демонтажу та встановлення нової рами, навішування стулок і їх закриття. Крім того, навіть при заміні всіх вікон у квартирі, роботи виконуються по черзі у різних приміщеннях.

Виконання інших робіт, таких як установка відливу, підвіконня, укосів та інших елементів, відбувається при встановленому і повністю підігнаному вікні, в якому навіть немає щілин. Безперечно, за такий короткий час приміщення не встигне охолонути, з опалювальними та побутовими приладами теж нічого не станеться. А що господарям доведеться зробити обов’язково — так це винести теплолюбні кімнатні рослини, ізолювати домашніх тварин, максимально вкрити меблі та підлогу від попадання на них пилу, який неминуче утворюється при виконанні демонтажу.

Переваги зимового монтажу

Першою істотною перевагою зимового монтажу вікон є можливість відразу ж помітити всі недоліки, які можливо були допущені. Влітку навряд-чи можна визначити наявність незначних щілин або протягів. Цікаво, що більшість співробітників будівельних фірм проводять заміну вікон у себе вдома або у своїх родичів саме взимку.

А тепер про деякі важливі нюанси. При яких температурах можна проводити установку пластикових вікон? Фахівці вважають, що вона повинна бути не нижче -15 градусів. Причина у використовувані герметиків, які мають властивість при температурі нижче зазначеної змінювати свої характеристики. Виконані в зимовий час роботи дозволяють визначити герметичність швів, щільність прилягання стулок. Також, швидко і легко якість роботи буде перевірена відсутністю конденсату. Його ж утворення може початися через недоліки в монтажі або при надмірно високій вологості в приміщенні.

Сьогодні це вже далеко не предмет розкоші, демократична ціна зробила пластикові вікна доступними для різних верств населення. Серед привабливих якостей слід відзначити їх теплозберігаючі властивості, досить тривалий термін служби, зручність експлуатації — вони не потребують утеплення, обклеювання, фарбування.

Далі про те, як покрити дах ондуліном?


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.