Оригінальний ремонт для ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати – справа, яка вимагає певних витрат часу та зусиль, проте якщо робити ремонт самостійно, це дозволить гарно заощадити кошти, адже зазвичай плата за виконання всіх робіт становить більше половини вартості матеріалів.

За запитом «ремонт ванних кімнат фото» можна знайти безліч зображень того, як потрібно працювати з тими чи іншими матеріалами, але в будь-якому разі, потрібно обирати матеріали для ванної, орієнтуючись на показники вологостійкості, коефіцієнт температурного розширення та пористість. Серед матеріалів, які мають хороші показники, можна назвати кахельну плитку, скломагнезитові листи, вологостійкий ламінат та наливну підлогу. Зрозуміло, що труби теж мають бути якісними, тож краще обрати поліпропіленові для холодної води та армовані поліпропіленові для гарячої. Варто подумати також над придбанням змішувача з інфрачервоним датчиком, який реагує на тепло тіла і подає воду заданої температури саме тоді, коли до нього підносять руки. Такий змішувач, хоч і суттєво дорожчий за звичайний, але він зменшує витрати води вполовину, а витрати електроенергії на її підігрів – на третину.

Плитку у ванну кімнату потрібно купувати з розрахунком, що до площі поверхні, на яку планується класти плитку, потрібно додати ще близько 5% запасу на бій і відходи. Ідеальний варіант – плитка з керамограніту. Цей матеріал лише трохи дорожчий, ніж звичайний кахель, але набагато міцніший за нього, а також зовсім не слизький навіть при гладенькій поверхні. При купівлі плитки варто попросити продавця показати кілька плиток з різних упаковок, щоб пересвідчитися у якості матеріалу, якщо ж продавець відмовляється показати плитку, то краще піти до іншого будівельного магазину, і не ризикувати, купуючи кота в мішку. Якісна плитка не лише не має видимих дефектів (виступів, заглиблень, цяточок,тріщин тощо), а різниця у товщині між окремими плитками не перевищує 1мм. Що стосується кольорової гами, то треба пам’ятати, що світлі кольори візуально робить приміщення просторішим. В ванній гарно виглядають відтінки блакитного і зеленого, однак останнім часом популярності набувають теплі кольори: жовтий, рожевий тощо. Цікаво буде виглядати ванна кімната, в дизайні якої поєднано плитку контрастних кольорів чи світліші і темніші відтінки того самого кольору. Обираючи клей для плитки, краще зупинитися на тому, який сохне повільно: це дозволить не поспішати і вчасно ліквідувати всі недоліки, не погіршуючи якості покриття. Шпатель повинен мати дрібні зубці – до 6 мм, інакше під плиткою лишаться порожнини, в яких розвиватимуться мікроби. Перед початком самих ремонтних робіт обов’язково потрібно відключити воду і електропроводку в ванній, а для освітлення використовувати лампу з подовжувачем, проведеним з іншої кімнати. Після цього можна починати збивати стару плитку і зачищати стіни, стелю та підлогу, слідкуючи за тим, щоб залишків старого цементного розчину не лишилося. Стару стяжку на підлозі можна не знімати лише якщо вона зовсім не має пошкоджень. Якщо є тріщини,то підлогу можна залити рідким вирівнювачем. Для гідроізоляції застосовується акваізол або його поліестерові аналоги.

Сучасні ванні кімнати з оригінальним дизайном не надто гармоніюють з відкритими трубопроводами, але сховати труби в стіну не завжди можливо, до того ж, до каналізаційних труб завжди має бути доступ, на випадок, якщо труба заб’ється. Вирішити цю проблему можна, поклавши всі труби по низу, закривши їх зверху оцинкованим відкосом. На відкіс за допомогою силікону приклеюється така сам плитка, як і на стіни (або контрастна, відповідно до дизайну), і так само за допомогою силікону відкіс кріпиться до стін та підлоги. В разі необхідності, силікон можна розрізати будівельним ножем, а потім знову приклеїти відкіс на місце. Заміну трубопроводів починають з каналізації, а потім переходять до водяних труб. Після завершення роботи з трубами вкладають електричну проводку, використовуючи подвійну ізоляцію, щоб на дроти не могла потрапити вода. Що стосується сушителя для рушників, то краще замінити старий металевий на металопластиковий. Після того, як труби встановлені, потрібно ретельно заштукатурити поверхню. Потім можна переходити до монтажу стелі. Стеля у ванній має бути з теплого і стійкого матеріалу, найкраще підійде ламінат або пластикова вагонка, оброблені ПАВ емульсією з тильного боку. Матеріал приклеюють за допомогою силікону чи монтажного клею і підпирають рейковими стійками до повного висихання. Оскільки плитку на стіни кладуть уже після обробки стелі, то дошки ламінату будуть додатково закріплені ще і на стиках, тож точно не відірвуться. Зараз можна підібрати вагонку чи ламінат будь-якого кольору, що відкриває великий простір для фантазії. Не варто обирати стелю такого ж кольору, як і стіни, якщо плитка доходить до самої стелі: краще обрати світліший відтінок, або контрастний колір. Цікаве рішення – підлога і стеля одного кольору, а стіни – іншого. Що стосується підлоги, то оптимальним варіантом залишається плитка, яку треба вкладати починаючи від дверей, щоб обрізані краї були заховані під ванною чи відкосом. Що стосується дерев’яної підлоги в ванній, то вона виглядає досить оригінально і створює ефект затишку, однак її монтаж є достатньо складним. З усіх порід дерева підійде лише тик и смерека, просочені акриловим лаком. Вкладати дошки потрібно з зазором 25 мм на набухання деревини. Перед встановленням плінтусів треба заповнити зазори поліуретаном. Після того, як підлога і стеля готові, можна починати класти плитку на стіни, клеїти їх потрібно дуже акуратно, щоб між стіною і плиткою не лишалося зазорів. Отвори в плитках, які припадають на виводи труб, потрібно просвердлити зарання. Після того, як клей висохне, потрібно загерметизувати кути силіконом.

Ремонт ванної кімнати дизайн якого може бути дуже різноманітним, має на меті зробити приміщення ванної не лише зручним, а і естетичним. Основна проблема, яку доводиться вирішувати при розробці дизайну ванної – відчуття тісноти, зумовлене цілком об’єктивними чинниками: площа більшості сучасних ванних кімнат дійсно є невеликою. Для того, щоб зекономити місце, можна встановити розсувні двері замість звичайних, тим більше, що виглядає таке рішення досить стильно та оригінально. Також, має значення освітлення: багато світла в маленькій кімнаті допоможе візуально збільшити площу. На стелі краще встановити не одну люстру, а точкові світильники, а крім цього можна розмістити світильники на стінах і над дзеркалом. Ще один варіант додаткового освітлення – імітація вікна з підсвіткою, кімната, в якій є вікно завжди виглядає набагато більш просторою, ніж кімната без вікон. Дзеркальна стеля візуально збільшить висоту приміщення, а дзеркальні стіни – ширину. Дуже ефектно виглядає прозора скляна раковина, яка зовсім не створює відчуття захаращеності простору. Також, для економії простору можна, встановивши висувну раковину, яка захована в стіні і висувається лише тоді, коли є необхідність. Якщо стіни і предмети туалету будуть виконані в одній кольоровій гамі, то останні зливаються зі стінами і візуально займають менше місця. Краще обрати для стін плитку з вертикальним узором, тоді кімната здаватиметься вищою, також можна підняти фриз, який розділяє плитку,щоб він знаходився не по центру, а трохи вище. Великий малюнок на плитці зменшує простір, тож від нього краще відмовитися. Зараз у ванних часто застосовується матове скло для душової кабінки, але це не найкраще рішення: непрозоре скло сприймається як глуха стіна і створює відчуття тісноти, тож краще обрати замість нього прозоре. Не варто захаращувати ванну кімнату пляшечками з кремами, шампунями і гелями для душу: для всього цього варто передбачити зручне місце у шафі, звідки завжди можна дістати потрібну річ. Це зауваження стосується тільки окремих дрібних речей, а от зводити до мінімуму меблі не варто, адже акцент на зразок невеликого столика або підставки зробить простір менш нудним, але в усьому потрібно знати міру, і, звісно, в жодному разі не варто тримати у ванній предмети меблів, які не виконують жодної корисної функції. Якщо є можливість, потрібно надавати перевагу меблям з прозорою чи дзеркальною поверхнею, оскільки вони створюють відчуття простору. Мабуть найпростішим елементом декору ванної кімнати є рослини: якщо в кімнаті є підвіконня, на нього можна поставити горщики з кімнатними рослинами, а якщо підвіконня немає, то горщик з великою рослиною можна поставити просто на підлогу. Таке рішення є дуже простим у виконанні і підійде до будь-якого інтер’єру, єдине, що потрібно мати на увазі, це те, що треба обирати рослини, які не потребують багато світла.

Приклади дизайну ванних кімнат на фото:

Стильний ремонт ванної кімнати - фото

гарний ремонт у ванній кімнаті, дивимося фото

ремонт ванних кімнат фото

ремонт ванної кімнати фото

ремонт ванної кімнати - фото

ремонт ванної кімнати дизайн

Фото ремонту ванних кімнат - дизайн

Красивий дизайн ремонту ванних кімнат - фото

ремонт ванних кімнат, дизайн та фото

ремонт ванних кімнат на фото

До ремонту ванної кімнати потрібно підходити творчо. Тоді одержаний результат не лише буде надійним і довговічним, а і радуватиме око.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *