Як розвести Ротбанд перед штукатуркою

Ротбанд, розводимо відповідно в пропорції для штукатурки.

В процесі ремонту приміщень, не рідкісні випадки використання гіпсових і цементних сухих сумішей. Причому суміші на основі гіпсу більш популярні за рахунок того,

що є екологічно безпечним матеріалом. Суміші з цементом мають перевагу у приміщеннях з підвищеною вологістю і для зовнішніх робіт. Штукатурка з гіпсу найбільш належна для ремонту та оздоблення приміщень зсередини.

Як розводять Ротбанд?

На будівельному ринку можна зустріти тридцяти-кілограмові мішки суміші «Ротбанд». Така штукатурка ідеальний варіант для обробки внутрішніх поверхонь приміщень. У порівнянні з сумішами на основі цементу вона значно легша, зручніша в роботі і досить швидко сохне.

На мішок такої суміші знадобиться близько півтора літрів води. А після грамотного нанесення ротбанду, не залежно на стелю чи стіну, поверхня виходить досить рівною і гладкою. При цьому, на подальшій шпаклівці можна заощадити.

Для розчину нам потрібна ємність з пластмаси. Для початку потрібно засипати в ємність від 4 до 7 кельм суміші. Далі додамо трохи води і добре змішаємо, можемо як вручну, так і спеціальними міксером. Для цього потрібні чисті всі інструменти і ємності. Наявність бруду прискорює застигання приготовленої суміші, і ми можемо не встигнути повністю нею скористатися.

У приготовлений розчин покладемо решту матеріалу і воду. Далі все необхідно ретельно змішати міксером до повного зникнення грудок. Розчин «Ротбанд» повинен бути однорідним. Грудочки в суміші для штукатурки вбирають в себе воду дуже швидко, що призводить до передчасного застигання суміші і вона буде не придатна для подальшої роботи.

Коли ми досягнемо однорідної суміші, то залишимо її на пару хвилин, а потім розмішаємо знову. Додатково за необхідності можемо додати тільки “Ротбанд” або воду! Але навіть ці компоненти не можна додавати у готовий розчин, який вже наноситься на стіни. Важливо витратити розчин за двадцять хвилин від моменту приготування. Дана суміш на основі гіпсу вважається екологічно чистою і зручною в застосуванні. Вона легко і рівно лягає на поверхню і досить швидко сохне.

У роботі з ротбандом важливо дотримуватися правил безпеки, обов’язково потрібно використовувати рукавички і захисні окуляри. А при знятті зі стін старої штукатурки, захищають ще і ноги, за допомогою спецвзуття.

Після закінчення штукатурки стін, можливо буде цікаво дізнатися про те, як потрібно стелити лінолеум.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *