Як видалити стару побілку із стелі, головний спосіб

Як видалити побілку або крейду зі стелі?

Сьогодні існує безліч варіантів стельових покриттів, але більшість з них вимагає видалення зі стелі старого покриття, найчастіше, це побілка або крейда. Нижче наводиться спосіб видалення побілки зі стелі, навіть якщо потрібно зняти дуже товстий шар.

Що знадобиться, щоб видалити побілку зі стелі?

Щоб прибрати стару побілку зі стелі або крейди нам знадобиться всього три речі – розпилювач води, металевий шпатель шириною 10-12 сантиметрів і пластмасова миска для збору віддаленого бруду. Крім того, знадобиться терпіння, так як будь-який процес у ремонті квартири, досить трудомісткий і тривалий.

Процес видалення побілки із стелі

Для початку необхідно за допомогою спеціального розпилювача змочити ділянку стелі розміром приблизно один квадратний метр. Змочувати треба рясно, так, щоб зі стелі звисали краплі.

Після того, як побілка набрякла, слід в праву руку взяти лопатку, в ліву тазик і шпатель, тримаючи його під кутом до поверхні стелі, починати знімати побілку. Видаляти її треба до поверхні стельової плити чи шпаклівки, не залишаючи на цій поверхні подряпин. Побілка при цьому повинна сипатися в тазик.

При необхідності можна пройтися шпателем по старій побілці двічі. Через 8-12 годин, коли стеля повністю висохне, її поверхню можна ґрунтувати або проводити інші роботи по підготовці до нанесення нового покриття.

Шпатель для видалення побілки необов’язково може бути вказаної ширини, головне, пам’ятати при його виборі, що чим ширше шпатель, тим якісніше, але важче знімається побілка.

Ця рекомендація, не тільки стане у нагоді по видаленню старої побілки зі стелі цілком, але і для зняття тільки відповідного шару. Нам залишається після видалення побілки, протерти вологою ганчіркою стелю для зняття пилу.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *