Автоматика для опалення

Автоматика для опалення - розумна економія

Роботою опалювальних систем легко управляти за допомогою автоматики разом зі спеціальними датчиками. Ці пристрої допомагають виявити і своєчасно усунути різні експлуатаційні проблеми.

У великій кількості автоматика для опалення представлена в будь-якому інтернет-магазині кліматичної техніки. Де також можна придбати котли, насосне обладнання, агрегати очищення води, труби з фітингами, і будь-яку сантехніку.

Регулятори температури

Для регулювання нагріву теплоносія використовується термостатичний вентиль. Контролюють поточні температурні показники спеціальні датчики, вбудовані в цей прилад. Потрібно лише задати нижнє і верхнє граничне значення температурного діапазону.

При виході характеристик носія за межі нього, кран автоматично змінить положення заслінки. Рідина буде надходити сильніше або слабкіше, в залежності від того, яке граничне значення досягнуто. Термостатичний вентиль забезпечується запірним або двоходовим клапаном.

Кімнатний регулятор відстежує температурні коливання в приміщенні. Він встановлюється на трубопроводі, а панель керування виноситься. Тут важливо грамотно провести монтаж. Не можна допустити впливу на регулятор опалювальних приладів. Цей агрегат збирає мікрокліматичні дані і передає їх контролеру автоматики.

Розумна економія

Система автоматики відстежує споживання палива котлом, завдяки чому вдається оптимізувати витрату палива і роботу опалювального обладнання. Все це проходить в автоматичному режимі. У процес втягуються спеціальні датчики. При необхідності, допустимо встановити бажаний графік температури, відмінний від експлуатаційних умов, пропонованих виробником обладнання.

Автоматика також керує роботою насоса, відключає електричні ланцюги при загорянні, враховує споживані ресурси і фіксує відмову різних вузлів.

В останні роки набуло поширення GSM-управління. Завдяки йому моніторити і коригувати роботу опалювальної системи можна дистанційно. На телефон господаря будинку періодично відправляються: поточна інформація про котел, а також аварійні сигнали. Крім того, прямо з телефону вдається змінювати експлуатаційні параметри: регулювати потужність котла, знижувати кількість палива тощо.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *