Поради по вибору мийки на кухню

Вибір мийки на кухню.

Як сучасну квартиру не можна уявити без кухні, так і кухня абсолютно не представляється без мийки. Незалежно від свого розміру, форми, кольору або матеріалу – мийка є невід’ємним атрибутом будь-якої кухні.

Коли-небудь обов’язково доведеться купувати мийку для кухні. Це може бути ремонт цього приміщення, а може мийка потрібна в нову квартиру, або просто доведеться замінити стару, яка прийшла в непридатність. Спробуємо коротко розглянути основні моменти, які обов’язково необхідно врахувати перед придбанням нової мийки для кухні.

Одним з головних параметрів мийки для кухні можна вважати глибину її чаші. Вона повинна становити величину від 16 до 20 сантиметрів. Якщо мийка буде занадто мілкою, то у неї незручно буде складати посуд. Якщо ж мийка буде занадто глибокою, то її не зручно буде використовувати.

Наступний момент, який необхідно враховувати – це тип кухонної мийки. Якщо на кухні стоїть меблевий гарнітур, у якого єдина стільниця, то необхідно придбати врізну мийку. Якщо ж кухонні меблі складається з окремих предметів, то правильним буде придбання накладної мийки, яку потім слід встановити на спеціальну тумбу.

Якісні кухонні мийки обов’язково укомплектовуються гумовою прокладкою по периметру. Вона служить для герметизації стільниці зі стиками мийки.

Купуючи мийку для кухні, необхідно врахувати і кількість її чаш. Сама недорога і проста мийка має одну чашу. Навіть якщо є намір придбати мийку з однією чашею, краще купити ту, у якої є ще й робоча поверхня. Якщо мийка полуторна, то у неї є дві чаші, але вони різних розмірів. В одній чаші миють посуд, а в іншій, наприклад, миють фрукти, овочі або м’ясо розморожують. Якщо мова йде про велику сім’ю, то найрозумніше придбати мийку з двома великими чашами.

Наступним фактором, який необхідно приймати до уваги, купуючи мийку для кухні, є матеріал, з якого її виготовили. Самими недорогими, але і самими недовговічними є емальовані мийки. Емаль легко сколюється і дуже швидко стирається.

По співвідношенню ціни до якості самим оптимальним варіантом є придбання мийки з нержавіючої сталі. Хороша мийка виготовляється з металу товщиною близько одного міліметра.

Дуже гарні акрилові мийки. Вони термостійкі і ударостійкі. Невеликі сколи, подряпини легко усуваються за допомогою спеціального ремонтного набору для акрилових раковин. До того ж, у акрилових мийок дуже різноманітна кольорова гама та дизайн. Ціна на акрилові мийки вища, ніж їх аналоги з нержавійки.

З обпаленої глини виготовляють керамічні мийки для кухні. Вони термостійкі, досить міцні, але досить крихкі і зовсім не еластичні. Ціна на керамічні мийки також вища, ніж на мийки з нержавіючої сталі.

Досить дорогі, але дуже міцні і стійкі до впливу будь-яких негативних факторів, гранітні мийки. Їх дизайн досить різноманітний і завжди є можливість підібрати саме ту модель мийки, яка гармонійно впишеться в інтер’єр кухні.

Мийки для кухні іноді комплектуються якимись відповідними аксесуарами. Це може бути, наприклад, обробна дошка, виконана в стилі і колірній гамі самої мийки. У комплекті з мийкою може продаватися і клапан-автомат, який відкриває і закриває зливний отвір.

Таким чином, знаючи про ці основні характеристики мийок для кухні, можна підібрати найбільш оптимальний для себе варіант цього пристрою.


Мітки:
3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *