Створена система скління нового покоління

Система скління нового покоління

Міцна енергозберігаюча система скління Eco-Facade від архітектурної компанії Paarhammer, яка завоювала нагороду Selector Best New Product Award на виставці DesignBuild в Мельбурні. Спонсорами нагороди виступили провідні австралійські архітектурні журнали Selector і Architectural Product News, а також журнал DesignBuild. Інноваційний продукт, що перевершує звичайне скло і скло-пакет за якістю, буде використовуватися при створенні нових будівельних проектів в Австралії.

Система легко монтується в конструкцію будь-якого типу. Вона складається з суцільних панелей, а також вбудованих двох і тристулкових вікон та дверей. Зсередини каркас зроблений з деревини, зовні із алюмінію. Eco-Facade настільки міцна, що здатна витримати навіть найсильніші пориви вітру. Крім того, вона знижує рівень споживання енергії в будівлі. При створенні системи використовувалися виключно новітні стійкі матеріали.

Larson FastClean – алюмінієва багатошарова панель, оснащена системою самоочищення від бруду, опадів, фарби тощо. Будь-яке забруднення легко видаляється за допомогою простої води. Даний продукт створений в Австралії і придатний для переробки.

Danpalon 3D Lite – ефективний матеріал, що перешкоджає нагріванню від попадання прямих сонячних променів. Поєднання матових і напівпрозорих жалюзі регулює баланс світла і тіні. Жалюзі доступні у великій кількості відтінків.

Eco-Facade може бути застосовна при будівництві офісних центрів, магазинів, шкіл і бібліотек. Кожна така система скління виготовляється за індивідуальним замовленням.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *