Декоративна, фактурна штукатурка

Декоративна, фактурна штукатурка

Один із популярних нині оздоблювальних матеріалів зацікавив чимало дизайнерів завдяки оригінальному малюнку. Унікальний склад дозволяє йому імітувати різні натуральні камені, текстуру дерева, шкіру, корок, пісок. Називається він декоративна, фактурна штукатурка і вільно продається в будівельних магазинах. Але купити суміш мало, необхідно правильно накласти її на стіну, щоб отримати хороший результат.

Переваги фактурних сумішей

Оштукатурювання за допомогою декоративних сумішей раніше вважалося одним із самих нудних способів обробки. Але з появою нових матеріалів все змінилося. Варто лише подивитися приклади декоративної штукатурки, щоб зрозуміти, наскільки просунулися технології. Дизайни, з використанням одного і того ж матеріалу, можуть бути абсолютно різними, унікальними, сміливими і багатими.

Крім оригінальності рішень в інтер’єрі, фактурна штукатурка може похвалитися й іншими перевагами:

1. Міцність. На відміну від шпалер, суміш не відклеюється, а також піддається відновленню без капітального ремонту. Стійка до перепадів температур.

2. Простота нанесення. Якщо не потрібно створювати особливий малюнок, то суміш досить нанести на стіну будь-яким способом. Виклику майстра вимагають тільки вивірені дизайни.

3. Естетичний зовнішній вигляд. Колірна гамма, фактурні рішення, блиск (матовий або глянцевий) матеріалу – все це допомагає створити багатий і красивий інтер’єр.

4. Простота догляду. Одна із значних переваг у тому, що забруднення із поверхні стіни видаляються практично без порушення шару штукатурки.

Стадії робіт при нанесенні штукатурки

Будь-які ремонтні роботи мають свій алгоритм виконання. Оштукатурювання стін – не виняток. При укладанні необхідно послідовно виконати всі етапи:

  • очищення поверхні, куди накладається суміш, вся попередня обробка повинна бути видалена;
  • нанесення ґрунтовка, вона забезпечує хороше зчеплення штукатурки зі стіною;
  • нанесення шару матеріалу, він призначений для вирівнювання дефектів стін;
  • фінішна штукатурка, яка передбачає остаточне вирівнювання поверхні та нанесення рельєфу, якщо він потрібен;
  • фарбування, але кольорування  може бути пропущене, якщо початковий матеріал вже був кольоровим.

Декоративна, фактурна штукатурка – це цікаве рішення для будь-якого інтер’єру. Якщо ви плануєте ремонт і ще не знаєте, що саме буде у на стінах, то розгляньте цей варіант. Він вигідно підкреслить дизайн будинку.

Далі порада про чищення вигрібних ям.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *